تیم بازآران

masihkarimian

مسیح کریمیان

مدیرعامل شرکت مشاوره مدیریت گاتا و مدرس روزنامه دنیای اقتصاد و سازمان مدیریت صنعتی است. زمینه کاری او بازارپژوهی است و به کسب و کارهای نوپا کمک می کند تا در توسعه کسب و کار خود مسیر درستی را انتخاب کنند.همچنین بنا بر تجربه و گرایش شغلی خود به بررسی و آنالیز ایده ها و کسب و کارها می پردازد. او عضو انجمن مشاوران مدیریت و انجمن تحقیقات بازار ایران است و سابقه همکاری با چند شتابدهنده و مرکز رشد را در کارنامه خود دارد.

وبسایت: gataco.com


mehdiemsaki

مهدی امساکی

مدیرعامل شرکت مشاوره بهین ایده مبتکر است. زمینه فعالیت او مارکتینگ و فناوری اطلاعات است و به کسب و کارهایی که قصد ورود به حوزه تجارت الکترونیک را دارند کمک می کند مدل کسب و کار خود را درآورده و در استفرار سیستم آنها را همراهی می کند. او دانش آموخته دانشگاه لندن در مقطع کارشناسی در رشته سیستمهای اطلاعات و دانشگاه مدیریت صنعتی در مقطع فو لیسانس مدیریت اجرایی است. او سابقه همکاری با بسیاری از شرکت های بزرگ در حوزه فروش و تجارت الکترونیک را دارد و فکر می کند “آینده از آن تجارتهایی است که در دنیای الکترونیک سرمایه گذاری می کنند“.

 

alilotfi

علی اصغر لطفی

نویسنده و تحلیلگر کسب‌وکارهای اینترنتی است و در زمینه بازاریابی دیجیتال و تولید محتوا فعالیت می‌کند. علی گرافیک خوانده است. او ۸ سال گذشه را در زمینه  طراحی نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای، طراحی وب، تولید محتوا  و دیجیتال مارکتینگ فعالیت کرده و  در حال حاضر مدیر و بنیانگذار  رسانه تخصصی کسب‌وکارهای اینترنتی یعنی نت‌استارت است.


miladmehraram

میلاد مهرآرام

میلاد که لیسانس مهندسی صنایع و فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات دارد، چندین سال است که به عنوان مدرس،مشاور،تحلیلگر و استراتژیست تجربه کاربری در سازمانها و پروژه های مختلف مشغول به فعالیت است و توانسته در سالهای اخیر با مدیریت پروژه های دیجیتال برندینگ و طراحی خدمات چهره متفاوتی از خودش ارائه بده.میلاد فکر میکنه که اگر در کسب وکارهای نوپا به مشتریان تجربه متفاوتی از خدمات ارائه بشه، باید منتظر موفقیت و رشد سریع اون کسب و کار باشیم.