معرفی بازآران

در بازاران پکیج‌های کاربردی و نیز محتواهای آموزشی تولید و عرضه می‌شود تا سختی و احیانا پیچیدگی انواع تحقیقات بازار و بازاریابی و همچنین اجرای انواع ارزیابی‌های رضایتمندی مشتری، به لذتی نتیجه‌بخش مبدل شود.

این پکیج‌ها به مدیران کسب و کارهای مجازی و غیرآنلاین کمک می‌کند تا با چشمی روشن‌تر بازار و نیاز مشتریان خود را بشناسند تا بتوانند فروش خود را افزایش دهند و آن را پایدار و ادامه‌دار نگه دارند.

انواع محتواها و دوره‌های آموزشی نیز برای آن دسته از مدیران عامل و کارشناسان بازاریابی و فروش تهیه شده که به فرایند تحقیقات و یافتن اطلاعات درست علاقمند هستند و می‌خواهندد خود دست به کار شوند و به کمک شگردها و شیوه‌های نوین و آزموده شده، رقبا را کنار زده و در قلب خریداران جای بگیرند.

بازاران فرصتهای ویژه‌ای را نیز برای دانشجویان و دانش‌پژوهان رشته‌های مدیریت، بازاریابی، بازرگانی، آینده‌پژوهی، داده‌کاوی و دیگر موارد مشابه فراهم آورده تا با مشارکت در تولید محتواهای آموزشی این سایت، هم آموزه‌های علمی خود را به کار گیرند و هم با حضور در جمع تیمی جوان، مشتاق و جویای اطلاعات موثق، تجربه‌ای نو برای خود بیافریند.

اگر علاقمند به مطالب جدید و متفاوت در خصوص افزایش فروش و کسب سهم بیشتر از بازار، به کمک اطلاعات درست هستید، به جمع نزدیک به ۱۳ هزار نفری که عضو خبرنامه بازاران هستند بپیونید: لینک
اگر تمایل دارید با محصولات بازاران آشنا شوید و گشتی در بین آنها بزنید، به صفحه فروشگاه برید: لینک
اگر هم می‌خواهید با بازاران همکاری کنید، این فرم را تکمیل و رزومه خود را بفرستید: لینک