معرفی بازآران

بازار امروز بازاری پر پیچ و خم، شلوغ و پرهیاهوست. بازار کشور عزیزمان ایران هم بازاری با ابعاد خاص جغرافیایی، سیاسی و اقتصادی است و نیز فرهنگ و تمدن آن بر پیچیدگی و متغیرهای آن افزوده است.

کسب و کارهایی که سودای پیروزی در این بازار را دارند بایستی نگاه دوباره ای به ابعاد این بازار انداخته و جایگاه خود را باز تعریف نمایند همچنین بنگاه های اقتصادی جوانی که قصد ورود به این بازار را دارند بهتر است چراغی به دست بگیرند.

یکی از بهترین و مطمئن ترین ابزارها برای برداشتن قدم در این مسیر تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی است.

بازار پژوهی به صاحبان بنگاه های کسب و کار کمک میکند تا برای ورود یا توسعه بازار به داده های مطمئن، دقیق و کارآمد تکیه کنند داده هایی که از متن بازار، مشتریان بالقوه، تحلیل رقبا و شرایط بازار به دست می آیند.

سایت بازآران به عنوان فعالترین سایت تخصصی در حوزه بازار پژوهی، وب پژوهی و کاربر پژوهی تلاش دارد تا با نگاهی علمی, موشکافانه و تخصصی همراهی باشد برای صنایع و بازرگانان ایران در داخل و خارج از کشور تا بهتر و بیشتر و عمیق تر به این مقوله (تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی) بپردازند.

خدماتبازاران به شرح زیر می باشد:

  • طراحی راهکارهای خلاقانه برای رشد و توسعه کسب و کارتان. دسترسی به ابزارهایی که با آنها می توانید توان رقابتی خود را در بازار بهبود ببخشید.
  • به راهکارهایی دست پیدا می کنید که قدرت برندتان را افزایش می دهد.
  • اطلاعاتی به دست می آورید که تصویر روشنی از بازار را برای برنامه ریزی بهتر و فروش بیشتر در اختیار شما قرار می دهد.

اطلاعات تماس با شرکت:

دفتر تهران: بزرگراه شهید بابایی – خیابان استخر – خیابان شهید صفایی فراهانی – شماره ۸۲ واحد ۱۴

تلفن : ۷۶۷۹۲۷۳۱- ۰۲۱

دفتر اصفهان : خیابان شیخ صدوق شمالی، پلاک ۴۰، دفتر بازآران

شماره تماس : ۳۶۶۳۹۳۳۳ – ۰۳۱

شماره همراه : ۳۱۱۷۹۷۴ ۰۹۱۳

پست الکترونیکی : info@bazaaran.ir

تماس از طریق صفحه تماس با ما