تیم اصلی بازآران

 karimian

مسیح کریمیان

مدیرعامل شرکت مشاوره مدیریت گاتا و مدرس روزنامه دنیای اقتصاد و سازمان مدیریت صنعتی است. زمینه کاری او بازارپژوهی است و به کسب و کارهای نوپا کمک می کند تا در توسعه کسب و کار خود مسیر درستی را انتخاب کنند.همچنین بنا بر تجربه و گرایش شغلی خود به بررسی و آنالیز ایده ها و کسب و کارها می پردازد.
او عضو انجمن مشاوران مدیریت و انجمن تحقیقات بازار ایران است و سابقه همکاری با چند شتابدهنده و مرکز رشد را در کارنامه خود دارد.
وب سایت: Gata

emsaki

مهدی امساکی

مدیرعامل شرکت مشاوره بهین ایده مبتکر است. زمینه فعالیت او مارکتینگ و فناوری اطلاعات است و به کسب و کارهایی که قصد ورود به حوزه تجارت الکترونیک را دارند کمک می کند مدل کسب و کار خود را درآورده و در استفرار سیستم آنها را همراهی می کند. او دانش آموخته دانشگاه لندن در مقطع کارشناسی در رشته سیستمهای اطلاعات و دانشگاه مدیریت صنعتی در مقطع فو لیسانس مدیریت اجرایی است.

او سابقه همکاری با بسیاری از شرکت های بزرگ در حوزه فروش و تجارت الکترونیک را دارد و فکر می کند “آینده از آن تجارتهایی است که در دنیای الکترونیک سرمایه گذاری می کنند“.

وب سایت: behido


میلاد مهرآرام

میلاد که لیسانس مهندسی صنایع و فوق لیسانس مدیریت فناوری اطلاعات دارد، چندین سال است که به عنوان مدرس،مشاور،تحلیلگر و استراتژیست تجربه کاربری در سازمانها و پروژه های مختلف مشغول به فعالیت است و توانسته در سالهای اخیر با مدیریت پروژه های دیجیتال برندینگ و طراحی خدمات چهره متفاوتی از خودش ارائه بده.

میلاد فکر میکنه که اگر در کسب وکارهای نوپا به مشتریان تجربه متفاوتی از خدمات ارائه بشه، باید منتظر موفقیت و رشد سریع اون کسب و کار باشیم.

وب: Intm.biz

 


ali-lotfi2

علی اصغر لطفی

 نویسنده و تحلیلگر کسب‌وکارهای آنلاین و در زمینه بازاریابی دیجیتال و تولید محتوا فعالیت می‌کند. علی تحصیل‌کرده گرافیک است. او ۱۰سال گذشه را در زمینه  طراحی نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای، طراحی وب، تبلیغات، تولید محتوا  و بازاریابی آنلاین فعالیت کرده و  در حال حاضر موسس و مدیر اولین رسانه تخصصی کسب‌وکارهای اینترنتی یعنی نت‌استارت است.
وب: alilotfi.ir

567

مینا درچه

کارشناس ارشد IT، طراح سایت، مترجم و فعال در زمینه تولید محتوا.

66

دیانا داروور

کارشناس ارشد اقتصاد، مترجم و فعال در حوزه ی تولید محتوا و تحقیقات بازار.