بلندپروازی هواپیمایی امارات در تبلیغات

بلندپروازی تبلیغاتی هواپیمایی امارات

تفاوتی نمی‌کنند که به کدام برنامه تلوزیونی از کدام شبکه علاقه‌مند باشید. چه شهرآورد بارسلونا و رئال‌مادرید باشد، چه مسابقات قهرمانی فرمول یک ژاپن یا تریلیر فیلم‌های هالیوود. در اکثر رسانه‌های برتر و پرمخاطب جهان تبلیغات وسیع و پرهزینه هواپیمایی امارات را درکنار برندهایی بزرگی چون لوفتانزا، رولکس و لامبورگینی دیده می‌شود.

بلندپروازی تبلیغاتی هواپیمایی امارات

 شرکت هواپیمایی امارات (Emirates Airlines) که به نسبت سایر رقبای این بازار، یک نوظهور محسوب می‌شود، در سال 1985/1364 فعالیت خود را تنها با دو پرواز محدود به هندوستان آغاز کرد و سومین پرواز رسمی آن به خارج از آسیا در سال 1385/2006 انجام شد. این شرکت در حال حاضر بزرگترین ناوگان هواپیمایی خاورمیانه است و بر اساس گزارش Skytrax (اسکار صنعت حمل و نقل هوایی) از طرف مشتریان به عنوان با کیفیت‌ترین شرکت هواپیمایی در میان 100 شرکت برتر جهان در سال 2016 انتخاب شد.

بلندپروازی تبلیغاتی هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات در سال 2011 پس از حادثه یازده سپتامبر با کاهش شدید قیمت هواپیما در شرکت‌های ایرباس و بوئینگ اقدام به خرید بیش از 150 فروند هواپیمایی کلاس A  نمود و در کمتر از دو دهه از یک شرکت محلی کوچک به یکی از غول‌های هوانواردی جهان تبدیل شد. با توجه به وسعت اندک کشور امارات عملا بازار پروازهای داخلی برای این شرکت معنایی نداشته و اکنون هواپیمایی امارات با تبلیغات پر هزینه در کشورهای شرق آسیا مثل ژاپن، ‌چین و مالزی در حال تصاحب بازار صنعت حمل‌ونقل هوایی این منطقه است.

بلندپروازی تبلیغاتی هواپیمایی امارات

 اکثر کارشناسان صنایع هوایی معتقدند حجم وسیع تبلیغات این شرکت بی ارتباط با خرید‌ها و قراردادهای آینده هواپیمایی امارت نیست. با توجه قدمت صنعت هوانواردی ایران که رسما در سال 1340/1961 فعالیت خود را آغاز کرد، این شرکت  رقیب بسیار جدی برای پروازهای خارجی در منطقه محسوب شده و در صورت عدم رشد کیفی و کمی شرکت‌های ایرانی، عملا بازار آنها محدود به پروازهای داخلی خواهد شد.

بلندپروازی تبلیغاتی هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات با سفارش 90 فروند از بزرگترین هواپیمای مسافربری جهان یعنی ایرباس 380 ، پس از سنگاپور ایرلاینز و کانتاس‌ایر سومین شرکت هواپیمایی جهان بود که این هواپیمای پیشرفته را در اختیار گرفت و در کنار تجهیز بزرگترین و پیشرفته‌ترین فرودگاه جهان در دبی (+) (بر پایه جابه‌جایی مسافران بین‌المللی) عملا در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین اقتصادهای صنعت حمل و نقل هوایی است.

بلندپروازی تبلیغاتی هواپیمایی امارات

بلندپروازی تبلیغاتی هواپیمایی امارات

نمونه‌ای از تبلیغات هواپیمایی امارت در فوتبال

بلندپروازی تبلیغاتی هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات تلاش کرده است در کنار تبلیغات متنوع و پر هزینه خود از ستاره‌های مطرح فوتبال و سینما نیز استفاده کند، که از این میان می‌توان به حضور رونالدو نیکول‌کیدمن اشاره کرد که در هر دو مورد با انتفادات فراوانی از طرف اتحادیه‌های زیرمجموعه صنایع حمل و نقل هوایی اروپا و آمریکا مواجه شدند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید