دومین کنفرانس بین المللی انسجام مدیریت و اقتصاد در توسعه

دومین کنفرانس بین المللی انسجام مدیریت و اقتصاد در توسعه

مدیریت فرایند به کارگیری مؤثر و کارآمد منابع مادی و انسانی در برنامه ریزی و سازماندهی منابع وامکانات است که برای دستیابی به اهداف سازمانی و بر اساس نظام ارزشی مورد قبول صورت می گیرد. واقعا باید گفت؛ که در ابتدا انسانها درباره مدیریت چقدر می دانند؟ و آیا مدیریت علم است یا هنر؟

بخشی از مدیریت را می توان از طریق آموزش فرا گرفت و بخشی دیگر را ضمن کار باید آموخت. در واقع بخشی که از طریق آموزش فرا گرفته می شود علم مدیریت است و بخشی که موجب به کار بستن اندوخته ها در شرایط گوناگون می شود هنر مدیریت نامیده می شود. در تعریف علم اقتصاد نیز باید گفت این علم چگونگی تصمیم گیری جامعه درباره تخصیص منابع کمیاب برای تولید کالا و خدمات جهت رفع نیازهای نامحدود بشری را بررسی می کند. رسالت اصلی علم اقتصاد بهبود شرایط زندگی روزمره افراد است.

موسسه آموزش عالی اسوه با توجه به برگزاری موفق دوره  قبلی کنفرانس و بازتاب بسیار گسترده آن، در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته و همکاری اساتید مطرح دانشگاه های معتبر ایران و جهان و نهادهای علمی و پژوهشی داخلی و خارجی، دومین کنفرانس بین المللی انسجام مدیریت و اقتصاد را در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار نماید. این کنفرانس به دنبال آن است که با گردهم آوردن صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان، سیاستگذاران، مدیران، سازمان های مختلف و علاقه مندان حوزه مدیریت و اقتصاد، به تبیین مفاهیم و اهداف آن اصلی مورد نظر کنفرانس بپردازد و فرصت مناسبی را برای تبادل اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین در زمینه ی مدیریت، اقتصاد، حسابداری و… فراهم آورد. شعار اصلی این کنفرانس “انسجام مدیریت و توسعه اقتصاد” می باشد.

بر این اساس، موسسه آموزش عالی اسوه  با افتخار از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می نماید با شرکت در برنامه های متنوع این کنفرانس در این رویداد مهم بین المللی مشارکت نموده و با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه دستیابی به اهداف فوق را فراهم س

اطلاعات بیشتر و ثبت نام: http://2meuconf.ir/fa/?id=3&p=2

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.